Tillbaka till samtliga rapporter

Makadam

Rapporterat av Android i kategorin Nedskräpning, anonymt 08:44, torsdag 6 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Mycket makadam över vägbanan precis innanför busshållplatsen om man kommer från myternas väg mot kronansskola. Ser ut har kommit från vägrenen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:23, torsdag 6 maj 2021

  • Hej, vår personal löser detta under dagen. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:30, fredag 7 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.