Tillbaka till samtliga rapporter

Botten på hundlaterin saknas/ramlat ur

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning, anonymt 19:16, måndag 24 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Påsen hänger ned under soptunnan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:45, tisdag 25 maj 2021

  • Hej, detta är nu löst och tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:09, torsdag 27 maj 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.