Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt stängsel till fotbollsplanen

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 15:12, onsdag 26 maj 2021

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Staketet till fotbollsplanen är trasigt. Se bild.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:43, torsdag 27 maj 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?