Tillbaka till samtliga rapporter

Siktskymmande buskage

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 10:36, tisdag 15 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Ingen sikt över gångbanan när man kommer körande från centrum mot s Älvängen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:54, tisdag 15 juni 2021

  • Hej, detta är åtgärdat av fastighetsägaren efter att jag pratat med honom. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:16, fredag 2 juli 2021

  • Mkt bra kommunikation med återkoppling! Snabbt o snyggt åtgärdat av fastighetsägaren! Tack!

    Postat anonymt 19:05, tisdag 13 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.