Tillbaka till samtliga rapporter

Hundlatriner

Rapporterat av iOS i kategorin Avfall och återvinning av Annelie Pettersson, 18:32, söndag 20 juni 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Det behövs fler hundlatriner på sträckan/gångbanan mellan Gruvåsvägen och snickarvägen/båtsman Allternativ är att sätta upp en nära gångtunneln. Det ligger mkt bajs på sträckan och folk tar inte upp det då man måste bära det långt.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?