Tillbaka till samtliga rapporter

Bänkar och gå gatan i Nol

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 21:55, tis 22 juni 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Dessa bänkar nog sjunk ner i marken sedan dom sattes upp på 1970 talet. Hela gå gatan borde rustas upp fräscha till sig lite

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej Detta tillhör Nol -Alafors vägförening så vi tar detta ärendet vidare till dom .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:22, ons 23 juni 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:33, tis 20 juli 2021

  • .

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:06, mån 15 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.