Tillbaka till samtliga rapporter

Grind olåst och öppen

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 14:24, söndag 25 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Grind saknar lås och är öppen vilket föranleder en del biltrafik till och från bostäder på skolstigen via gångbanan.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har sagt till vår personal att stänga den idag.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:11, måndag 26 juli 2021

  • Hej, bommen är stängd. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:23, tisdag 27 juli 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.