Tillbaka till samtliga rapporter

Reflextejp på vägguppsstolpe har lossnat

Rapporterat av iOS i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 17:53, måndag 26 juli 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Klistret har nog släppt/torkat i värmen, går ej att återfästa utan extra lim

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Bohus-Surte vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:47, tisdag 27 juli 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?