Tillbaka till samtliga rapporter

Förstörd asfalt

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 16:27, fredag 13 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Förstörd asfalt vid återvinningsstationen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 16:37, fredag 13 augusti 2021

  • Ärendet skickas över till FTIAB som omhändertar sophämtningen och även marken, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 08:48, tisdag 17 augusti 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.