Tillbaka till samtliga rapporter

Parkeringsskylt ligger på lekplatsen

Rapporterat i kategori Lekplatser av Madeleine, 17:38, torsdag 19 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Någon har tagit loss en parkeringsskylt och lagt den på lekplatsen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:46, fredag 20 augusti 2021

  • Hej. Vi åker och hämtar in skylten och vi kollar om det saknas någon i dess närheten. Tack för att du använder Fixa min gata. Mvh Annelie Menander

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Annelie Menander 10:05, fredag 20 augusti 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?