Tillbaka till samtliga rapporter

Potthål.

Rapporterat av Android i kategorin Vägar (Övriga), anonymt 22:24, lördag 21 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Djupt potthål, klonkar bra i bilen, varit länge nu, mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:30, måndag 23 augusti 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 23:04, lördag 18 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?