Tillbaka till samtliga rapporter

Märklig placering av bänk mitt i korsningen?

Rapporterat av iOS i kategorin Park, anonymt 11:42, torsdag 26 augusti 2021

Skickades till Stenungsund, 3 minuter senare

Märklig placering av bänk mitt i korsningen av bilar, och även cykel/gångbana? Bänken sattes upp igår onsdag. Ska den verkligen stå där, högst olämpligt

Ställ den nere vid havet ist. Samt passa samtidigt på att fixa till Getskärs badplatsen. Förfallen och tråkig samt inte handikappad anpassad. Botten är förfärligt äcklig med.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:20, torsdag 23 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?