Tillbaka till samtliga rapporter

I korsningen är det för mycket växtlighet och väldigt dold sikt i trafiken! Farligt!

Rapporterat i kategori Träd och buskage av Anna, 16:40, måndag 30 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Höga buskar/träd vid korsningen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Bohus-Surte vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:24, tisdag 31 augusti 2021

  • Hej! Bohus Surte vägförening tackar för informationen och ska informera ägaren om gällande regler. Hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:50, måndag 13 september 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat av Anna 18:03, måndag 27 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?