Tillbaka till samtliga rapporter

I korsningen är det för mycket växtlighet och väldigt dold sikt i trafiken! Farligt!

Anonym rapport i kategori Träd och buskage, 16:40, mån 30 augusti 2021

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Höga buskar/träd vid korsningen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är enskild och omhändertas av Bohus-Surte vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:24, tis 31 augusti 2021

  • Hej! Bohus Surte vägförening tackar för informationen och ska informera ägaren om gällande regler. Hälsningar kontaktcenter

    Postat anonymt 08:50, mån 13 september 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 18:03, mån 27 september 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.