Tillbaka till samtliga rapporter

2 släckta

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 11:19, mån 6 september 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

2släckta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:24, mån 6 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 09:42, fre 22 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.