Tillbaka till samtliga rapporter

Gatubelysningen

Rapporterat i kategori Gatubelysning av Anna, 22:34, måndag 13 september 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Gatubelysningen på Villavägen har varit ur funktion i en veckas tid. Det är mörkt när man skall till jobbet Kl 5 på morgonen. Två lampor på gatan och båda är släkta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 09:13, tisdag 14 september 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:40, måndag 18 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?