Tillbaka till samtliga rapporter

INGEN belysning på N. Skolgatan

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 23:49, fredag 17 september 2021

Skickades till Skurups kommun, mindre än en minut senare

Ingen belysning på n.skolg

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din anmälan,

    Reparationsperioden varierar beroende på den aktuella belysningsstolpen. Vi meddelar när belysningen åter är i bruk.

    Hälsningar Skurups kommun

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Skurups kommun 06:26, måndag 20 september 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören; Tillstånd ändrat till: Löst, 11:37, lördag 16 oktober 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?