Tillbaka till samtliga rapporter

Trasiga brädor till parkbänk

Rapporterat av iOS i kategorin Hållplats, anonymt 11:54, lördag 18 september 2021

Skickades till Ale kommun, mindre än en minut senare

Flera brädor har lossat.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 10:40, måndag 20 september 2021

  • Detta ärende hör till Bohus-Surte vägförening. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 11:52, måndag 20 september 2021

  • Detta är Västtrafiks ansvar. Ärendet förs över till dem, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:06, tisdag 21 september 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?