Tillbaka till samtliga rapporter

4 stora potthål.

Rapporterat i kategori Vägar (Övriga) av Mikael, 13:31, fre 1 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

4 stora potthål, klonkar bra i bilen. Varit i flera månader nu. Syns ej när de regnar och vattenfylld. Mvh

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Är potthålen du pratar om på Nols pizzerias parkering? Den som det finns ca 10-11 platser på. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 14:32, fre 1 oktober 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 06:40, mån 1 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?