Tillbaka till samtliga rapporter

Två gatubelysningar krossade

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:43, sön 3 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Glas/lampor krossade. Glassplitter över hela gångbanan

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:30, mån 4 oktober 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:16, fre 15 oktober 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.