Tillbaka till samtliga rapporter

Skymd belysning

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 17:17, måndag 18 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Grenar skymmer ljus från gatubelysning Källarliden.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat av Ale kommun (Kontaktcenter) 08:25, tisdag 19 oktober 2021

  • Kategori ändrat från ‘Gatubelysning’ till ‘Park/Grönyta’

    Postat av Ale kommun (Christian Rönkkö) 08:22, tisdag 2 november 2021

  • Fortfarande öppen, via enkät, 17:42, måndag 15 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?