Tillbaka till samtliga rapporter

Kolsvart område belysning trasig

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 12:14, onsdag 27 oktober 2021

Skickades till Stenungsund, 1 minut senare

Kolsvart område belysning trasig 3 lampor svarta efter anråsvägen vilket gör den obelysta gångvägen ännu mörkare

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?