Tillbaka till samtliga rapporter

Smutsigt/ostädat

Rapporterat av Android i kategorin Hållplats, anonymt 10:29, tors 28 oktober 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Väldigt skitigt ostädat

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Västtrafik ansvarar för underhåll av vänthallar, busskurer och hållplatser. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:12, fre 29 oktober 2021

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:36, tors 25 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.