Tillbaka till samtliga rapporter

Reklamskylt placeras på vägen

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 21:28, tis 9 november 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

En reklamskylt tillhör närliggande frisörsalong står permanent på GC-bana.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag skall prata med dom om detta och tackar för att du skickade in detta på Fixa min gata

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 06:49, ons 10 november 2021

  • Jag pratade med företaget på plats och förklarade för dom så jag hoppas att den inte står på gång och cykelbanan mera så jag sätter detta ärende som löst och tackar för att du skickade in det på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:50, mån 15 november 2021

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.