Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gångvägsbelysning.lång sträcka

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 07:08, mån 15 november 2021

Skickades till Stenungsund, 2 minuter senare

Trasig gångvägsbelysning.lång sträcka. Kolsvart.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:50, mån 13 december 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?