Tillbaka till samtliga rapporter

Belysning slocknat igen

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:44, mån 22 november 2021

Skickades till Kil, 1 minut senare

Hej, Verkar vara lite slumpartat vilka lampor som lyser och vilka som är mörka. En lampa som var mörk förra veckan lyser nu (idag) medans en annan som lyste förra veckan är mörk nu. Så problemen med släckta lampor i kvarteret fortsätter.

Med vänlig hälsning, Thomas

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, ja problem finns, ett kabelfel har hittats i området. De försöker att hålla belysningen vid liv tills kabeln är lagad.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:20, tis 23 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?