Tillbaka till samtliga rapporter

Nedkörd skylt

Rapporterat av Android i kategorin Vägmärken och skyltar, anonymt 12:16, onsdag 24 november 2021

Skickades till Ale kommun, 4 minuter senare

Nedkörd påbudsskylt

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende. Denna väg är statlig och omhändertas av Trafikverket. Ditt ärende skickas vidare dit, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:28, onsdag 24 november 2021

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?