Tillbaka till samtliga rapporter

Oplogat

Rapporterat av iOS i kategorin Gång- och cykelbana, anonymt 15:48, tors 2 december 2021

Skickades till Göteborgs kommun, 1 minut senare

Fortfarande oplogat delar av Agnesbergsvägen , bla innan viadukt. Som synes på bild går därför folk på bilväg istället pga snödjup. Övergångsstället, det nya är också oplogat fortfarande trots att cykelväg jämte är plogad.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?