Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig belysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 16:59, lör 25 december 2021

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Trasig belysning stolpe utanför gång tunnel samt på bron ca 100m söder ut

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:21, mån 27 december 2021

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:32, fredag 11 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.