Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:35, tisdag 4 januari 2022

Skickades till Kil, 4 minuter senare

Lampa ur funktion på cykel- och gångbana.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 15:18, tisdag 11 januari 2022

  • Hej, lampan ska nu vara åtgärdad. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 08:02, torsdag 27 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.