Tillbaka till samtliga rapporter

3 gatlampor är trasiga i korsningen.

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 01:13, söndag 9 januari 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Belysning trasig i korsningen Vintervägen/Vårvägen

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lamporna är felanmälda. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:43, tisdag 11 januari 2022

  • Hej, nu ska det lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 07:58, torsdag 27 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.