Tillbaka till samtliga rapporter

Dumpat sopor

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 15:51, onsdag 12 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Dumpning längs älven.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:47, måndag 17 januari 2022

  • Gata-park har städat upp skräpet.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:54, tisdag 18 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.