Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 20:34, onsdag 12 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Den trasiga gatubelysningen har inte fungerat på väldigt länge.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:49, fredag 14 januari 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 13:27, fredag 11 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:30, fredag 11 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.