Tillbaka till samtliga rapporter

Gatlampa trasig

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:34, tisdag 18 januari 2022

Skickades till Kil, 1 minut senare

Gatlampan utanför Sveagatan 18 är trasig och har varit det ca en vecka.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har felanmält lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:45, tisdag 18 januari 2022

  • Hej, nu ska lampan lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:24, måndag 31 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.