Tillbaka till samtliga rapporter

Dött rådjur

Rapporterat av iOS i kategorin Övrigt, anonymt 16:35, onsdag 19 januari 2022

Skickades till Stenungsund, 4 minuter senare

Ligger ett dött rådjur utefter Anråsvägen (typ mellan Granat- & Hamburgvägen)

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?