Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 18:02, lördag 22 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:43, tisdag 25 januari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:44, tisdag 15 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.