Tillbaka till samtliga rapporter

Släkt

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 09:22, måndag 24 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Två lampor brevid varann är släkta

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:00, måndag 24 januari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:27, tisdag 15 februari 2022

  • Fortfarande öppen, via enkät, 07:47, tisdag 22 februari 2022

  • Löst

    Postat anonymt 13:43, tisdag 22 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.