Tillbaka till samtliga rapporter

Ur funktion

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 09:29, måndag 24 januari 2022

Skickades till Kil, 1 minut senare

Gatubelysning fungerar inte utanför fastigheten på lodjursvägen 11.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, lampan är felanmäld. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 12:51, tisdag 25 januari 2022

  • Hej, nu ska det lysa igen. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:03, måndag 31 januari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.