Tillbaka till samtliga rapporter

Lampa på stolpe 4433 ur funktion

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 11:27, måndag 24 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Lampan fungerar inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Skrev tidigare ett nummer på lampan, 4433. Tyvärr var jag lite för snabb. Korrekt nummer på stolpen skall vara 4413 och inget annat. Beklagar.

    Postat anonymt 12:06, måndag 24 januari 2022

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:45, måndag 24 januari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 12:24, onsdag 16 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.