Tillbaka till samtliga rapporter

Ek som behövs sågas ner

Rapporterat av iOS i kategorin Park/Grönyta, anonymt 11:34, söndag 30 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Eken står väldigt nära berget och vårat hus.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för att du använder Fixa min gata. Marken som är markerad på kartan tillhör inte kommunen utan föreningen Ahlafors fria skola. Vi får be dig att ta kontakt med dem istället gällande din fråga. Stänger detta ärende i Fixa min gata. Med vänliga hälsningar kontakcenter

    Tillstånd ändrat till: inte kommunens ansvar

    Postat anonymt 11:25, tisdag 1 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.