Tillbaka till samtliga rapporter

Trasigt brunnslock

Rapporterat av Android i kategorin Vatten och avlopp, anonymt 14:37, söndag 30 januari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Brunnslocket är trasigt. Öppen brunn där barn och djur kan förorsakas.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 11:11, måndag 31 januari 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 20:34, söndag 27 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.