Tillbaka till samtliga rapporter

Parkering på vändplan

Rapporterat av Android i kategorin Parkering, anonymt 12:22, onsdag 2 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Har senaste 2 dagarna parkerat på varje morgon och stått hela dagen. reg.nr. NXY554.

Gick ej bifoga bild.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, Ale kommun skall skicka dit parkeringsövervakning så får dom se ifall fordonet står kvar när dom kommer dit. Jag kommer sätta ärendet som löst i Fixa min gata då det är en synpunkt ni inkommit med. Tack för att du skickade in detta på Fixa min gata.

    Mvh Tobbe Engström

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:06, onsdag 2 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.