Tillbaka till samtliga rapporter

Lampor släckta på parkering kommunen äger fastigheten

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 12:25, onsdag 2 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Lampor som tillhör fastighet lyser ej på parkering.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:58, onsdag 2 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 11:53, fredag 11 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.