Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig gatubelysning på gång/cykelbanan Nol - Alafors

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 07:34, tisdag 8 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 1 minut senare

Flera lampor är trasiga mellan Nol och Alafors, bla annat på bron över forsen och avfarten till Ledet vid återvinningsstationen.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 09:13, tisdag 8 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:31, fredag 11 februari 2022

  • Tog bilden efter jag fått besked att problemet var löst så den är några veckor gammal. Men jag såg att den fortfarande var ur funktion när jag gick där för ett par dagar sen.

    Tillstånd ändrat till: Öppen

    Postat anonymt 08:39, onsdag 9 mars 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Hej och tack för du hör av dig igen.

    Vi skickar en påminnelse till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:30, onsdag 9 mars 2022

  • Känns inte som att det är nån idé att rapportera fel om de aldrig blir fixade

    Postat anonymt 07:24, fredag 8 april 2022
    Fortfarande öppen, via enkät

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:11, måndag 11 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.