Tillbaka till samtliga rapporter

Fel på stolpe vid Gamla vägen

Anonym rapport i kategori Gatubelysning, 10:02, tisdag 8 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Fel på en gatubelysningsstolpe på Gamla vägen 15 eller 17, oklart exakt position. Täckningsdelen/locket på gatubelysningen på en stolpe är lös så man kommer åt trådarna

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 10:05, tisdag 8 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 13:22, tisdag 8 februari 2022

  • Löst

    Postat anonymt 13:23, tisdag 8 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.