Tillbaka till samtliga rapporter

Armatur släckt

Rapporterat av Android i kategorin Gatubelysning, anonymt 19:22, tisdag 8 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 2 minuter senare

Armatur släckt i korsning och överfart.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:54, fredag 11 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 15:33, fredag 11 februari 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.