Tillbaka till samtliga rapporter

Trasig lampa

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 05:43, lördag 12 februari 2022

Skickades till Kil, 2 minuter senare

Trasig gatubelysning.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej, jag har felanmält lampan. Med vänlig hälsning Annelie Kils kommun.

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 07:52, måndag 14 februari 2022

  • Frågeformulär ifyllt av rapportören

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 10:44, lördag 12 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.