Tillbaka till samtliga rapporter

Mörkt

Rapporterat av iOS i kategorin Gatubelysning, anonymt 06:00, tisdag 15 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 5 minuter senare

Tre gatlyktor lyser inte

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 08:39, tisdag 15 februari 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:50, måndag 21 februari 2022

  • Det två lamporna jag felanmälde är fixade. Men då slocknade de två bredvid istället. Verkar vara lite ge å ta… 😉

    Postat anonymt 07:06, tisdag 15 mars 2022

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende som skickas vidare till ansvarig entreprenör. Enstaka lampor lagas under följande månader; februari, april, juni, augusti, oktober och december. Hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 13:12, tisdag 15 mars 2022

  • Kabelfel ska felsökas

    Postat anonymt 11:51, tisdag 5 april 2022

  • Löst

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:54, onsdag 6 april 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.