Tillbaka till samtliga rapporter

Nerskräpning

Anonym rapport i kategori Nedskräpning, 09:16, söndag 20 februari 2022

Skickades till Ale kommun, 3 minuter senare

Intill staketet till kungälvs trä ligger större mängder plast och skräp.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Hej och tack för din felanmälan.

    Vi på kontaktcenter i Ale kommun har tagit emot ditt ärende och skickar det vidare till ansvarig verksamhet, hälsningar kontaktcenter

    Tillstånd ändrat till: Pågående

    Postat anonymt 14:17, onsdag 23 februari 2022

  • Det är städat . Mvh Gata Park

    Tillstånd ändrat till: Löst

    Postat anonymt 14:42, onsdag 2 mars 2022

Den här rapporten är nu stängd för uppdateringar. Du kan skapa en ny rapport på samma plats.