Tillbaka till samtliga rapporter

Klotter på nya bänken

Rapporterat av iOS i kategorin Klotter, anonymt 18:47, onsdag 9 mars 2022

Skickades till Stenungsund, 3 minuter senare

Klotter på ny sittbänk vid gångvägen Börjar ske mycket nytt klotter i området.

RSS-flöde för uppdateringar till denna rapport Erhåll epost när uppdateringar ges till denna rapport

Uppdateringar

  • Fortfarande öppen, via enkät, 22:10, onsdag 6 april 2022

Ge en uppdatering

Din information kommer endast användas i enlighet med vår integritetsskyddspolicy

Nästa: Berätta för oss om dig

eller Inga personuppgifter sparas och du får inga uppdateringar om denna rapport.

Din uppdatering

Berätta för oss om dig

Har du ett lösenord för FixaMinGata?